1 927 ₴
ОПИС
Склоіономірний цемент Мерон (Meron) застосовують у стоматології при ортопедичних та ортодонтичних роботах як фіксуючу речовину.
Двокомпонентному препарату Мерон притаманні незначна розчинність у роті та невелике кислотне навантаження.
Основне призначення цементу - закріплення різних стоматологічних протезів, штифтів і ортодонтичексих кілець.
Важливо: вміст поліакрилової кислоти, фторсилікату та парабенів виключає застосування препарату у пацієнтів з алергічними реакціями на перераховані вище елементи.
Переваги Мерон
високий рівень міцності;
невисока розчинність у ротовій порожнині;
знижена кислотність;
біологічна сумісність.
Етапи роботи з Meron
Верхній шар емалі, дентинної частини та металеву поверхню ретельно обробити та повністю висушити за допомогою струменя гарячого повітря. Не допускається наявність будь-яких залишків, здатних негативно проводити основні властивості Мерона.
Непостійні конструкції рекомендується закріплювати на цемент без утримання евгенолу.
Перш ніж приступити до закріплення протезів, зубні кукси рекомендується прочистити засобом, що дезінфікує, наприклад, перекисом водню і потім просушити.
На першому етапі роботи з цементом Meron кришку бульбашки з порошком замінити насадкою, що додається, з крапельницею.
Важливо: перед кожним використанням цементу пляшечку слід струшувати.
Оптимальна робоча температура не повинна опускатися нижче +15 градусів та підніматися вище за +23 градуси.
Пропорція порошку та рідини становить 3 г на 1 мг, що виглядає як одна суха частина на краплю рідкої складової. Надлишки порошку в мірній ємності потрібно знімати. Рідина дозується за допомогою піпетки у кришці, флакон потрібно утримувати вертикально.
Змішування компонентів провадиться на скляному блоці. Порошок вноситься трьома частинами і перемішується у вигляді жорсткого шпателя.
Час для змішування складає 30 секунд
Період для роботи складає 5-7 хвилин
Час застигання становить 3 хвилини.
Консистенція цементу дозволяє наносити матеріал на коронку або безпосередньо в неї за допомогою жорсткої кисті, але при цьому важливо дотримуватися сухості в ротовій порожнині, уникаючи попадання будь-якої рідини.
Запобіжні заходи
Надлишки матеріалу, які з'являються на цементі, що вже схопився, можна прибрати через чверть години за допомогою зонда.
Якщо коронка надмірно зашліфована або має великий ступінь чутливості, перед тимчасовою фіксацією слід зняти сенсибілізацію перед повторним вторгненням.
Важливо: перед завершальною фіксацією за допомогою цементу Meron ліквідувати залишки лаку, евгенолу, ізолюючого засобу та інших чужорідних субстанцій, оскільки вони можуть вплинути на зв'язуваність матеріалу.
Стоматолог не повинен допускати зайвої витрати цементу, але повинен слідкувати за товщиною дентинного шару, а у разі його стоншення необхідно захистити пульпу від подразнення.
Використаний інструментарій необхідно відмити холодною водою, поки залишки цементу остаточно не затверділи. Залишки цементу в ротовій порожнині видаляються після зняття ортодонтичних кілець, щадним способом за допомогою ультразвукового інструменту.
Флакони з порошком і рідину потрібно закривати відразу після застосування і зберігати їх далеко від джерел тепла та вологи. Порушення правил зберігання цементу Meron призводить до втрати його основних властивостей.
Стандартний комплект Meron складається з ємності з порошком у кількості 35 грам та флакона 15 мл рідини.
Виробник: VOCO
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Voco |
Країна виробник | Німеччина |